Ну нарешті! Нарешті я спробувала Jumping. Це одне з найбільш бажаних занять, яке я
хотіла спробувати зі свого списку. Взагалі, це заняття зацікавило мене значно
раніше, я читала про нього і тільки могла уявляти, що там відбувається. Мені
постійно здавалось, що воно надто неординарне і є інші види фітнесу, більш
спокійні і не менш ефективні, тому наважитись на jumping раніше я не
могла.
Для короткої довідки. Jumping - це кардіо-тренування на батутах. Так, саме
на батутах, які мають деяке додаткове оснащення, за яке в найбільш
некоординовані моменти можна підтримати себе.
Тренування полягає в тому, що всі
вправи ти робиш, стрибаючи на батуті. Але стрибки не вгору, а до
низу, при цьому стрибки з малесенькою амплітудою. Тобто, ти стоїш, коліна
м'які і постійно робиш ледь помітні стрибки до низу. Ці стрибки відбуваються більшою мірою інертно (ну ж не стояти на батуті) і це, якщо так можна висловитись, вихідне положення. Тут не було якихось особливих вправ, все що ми робили - це різного роду інтенсивні стрибки і різні кроки. Все відбувалось досить швидко і я постійно не встигала. Поки я робила один стрибок, всі встигали зробити два. Взагалі, тренування мені давалось ух як тяжко. Я дуже часто зупинялась, сходила з батуту, відчувала себе абсолютним лузером. І в цей момент спостерігала за дівчатами. Це просто потрібно бачити. Всі стрибки і нескладні, якщо їх виконувати на паркеті, кроки, вони виконували з такою потужністю, що мені навіть не вистарчає фантазії, щоб з чимось це порівняти. Тут потрібно бути зосередженим, тримати координацію і тіло в тонусі, ніяких розслаблень і просто швидко стрибати, вкладаючи всю свою силу, з опорою на низ. Вкінці тренування ми робили вправи для пресу на батуті, планку, вправи на спину. Це настільки енергозатратне тренування, що пісня нього нереально зібратись і бодай щось робити. Після нього ти в нокауті. Можливо, тому воно проводиться в пізній час.
Якщо розмірковувати про його ефективність, то я думаю, що кращого способу спалювати все лишнє не знайти. Це просто котел для калорій. Якщо відвідувати таке заняття 2-3 рази в тиждень, то вже й дієт не потрібно.
Ще з власних відчуттів скажу, що стрибки на батутах - це значно легше для спини, ніж стрибки на паркеті.
Знаєте, я про цей jumping пишу з таким задоволенням. Він як дискотека на батутах. Це настільки весело, яскраво і позитивно, що всі неприємні технічні відчуття просто не мають значення. Навіть, якщо у вас немає чого спалювати, все-одно спробуйте його хоча б раз. Стрибати на батутах під енергійну музику - приносить стільки радості, що можна з нею ділитись.
А ще мені пригадалось, що в дитинстві, коли я приїжджала до своєї сестри в Прагу, нас залишали в дитячих центрах і ми, такі щасливі, до повного виснаження стрибали на батутах. Тут теж - до повного виснаження.
Немає коментарів:
Дописати коментар